A mi się wydaje, że kopaczom do wyobrazni jedynie daje bezpośrednia rozmowa z motywatorami w postaci dużych Panów ze smutnymi minami, a nie to czy coś z trybuny leci czy nie.Nie schlebiajmy sobie

Ja sobie nie wyobrażam, że ta banda skórokopów zagra tak jak z Ruchem w meczu z sąsiadką z gorszej strony.
Ci ludzie którzy grają w Wisle, mają ją w dupie, dlatego dla nas jako kibiców mecz z cracovia będzie najważniejszą sprawą w tym sezonie.NIech wygrają i spierdalają w świat.