Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 25.03.2012, 20:25
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A ty sobie co robisz? Chodzi o całą rundę a nie jeden mecz!

Przygotowanie na całą rundę, na kilkanaście meczy żeby powalczyć o MP lub chociaż puchary a nie na jakiś 1 meczyk w pucharach! Gdybyśmy chociaż awansowali... To jest przygotowanie do sezonu (rundy) a nie na 1 mecz! Niezłą jaja - przykład 1 meczu, szkoda ze to korona nas zabiegała z Krakowie a i Zagłębie nie wyglądało gorzej niż My.
Potrafisz czytać? Skoro daliśmy radę grać w 10 przez 70 minut i strzelić bramkę w końcówce to od przygotowań Moskala się odczep. Z Koroną mieliśmy miażdżące posiadanie piłki, to jak nas zabiegali? Co znaczy Zagłębie nie wyglądało gorzej niż My? Pod jakim względem? Masz dostęp do wyników wydolnościowych? Zrozum że jak się nie chce to mniej można i z przygotowaniem przedsezonowym nie ma to nic wspólnego.

Co znaczy przygotowanie na całą rundę? W trakcie przygotowań wprowadzasz poziom obciążenia wymuszający na organizmach piłkarzy przyzwyczajenie do wytrzymywania określonego poziomu wysiłku. Potem jest tylko kwestia utrzymania tego przyzwyczajenia jak najdłużej. Spieprzyć czyli przegiąć pałę w jedną albo w drugą stronę jest bardzo prosto i wystarczy do tego tydzień.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując