Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 25.03.2012, 20:21
willow napisał(a):Wyświetl post
Może i nie czynią. Ale równie dobrze potrafią spierd...ć co się da.
A teraz spójrz na nasze miejsce w tabeli i odpowiedz sobie na pytanie, czy wszystkie drużyny przed nami mają lepszych zawodników od nas.
Nie nie mają, ale po przerwie zimowej większość naszych piłkarzy gra gorzej niż jesienią. Dlaczego? Sam sobie odpowiedz na to pytanie...
Odpowiedz cytując