willow napisał(a):

Może i nie czynią. Ale równie dobrze potrafią spierd...ć co się da.
A teraz spójrz na nasze miejsce w tabeli i odpowiedz sobie na pytanie, czy wszystkie drużyny przed nami mają lepszych zawodników od nas.
|
Nie nie mają, ale po przerwie zimowej większość naszych piłkarzy gra gorzej niż jesienią. Dlaczego? Sam sobie odpowiedz na to pytanie...