Mistal napisał(a):

|
Rozwwalimy Ruch w półfinale? Oni ostatni mecz przegrali w listopadzie, w każdym z rozegranych meczów od tego czasu byli lepsi (czasem sędzia ich przekręcił na Śląsku czy sami się przekręcili na Podbeskidziu) to jest obecnie najlepsza drużyna w Polsce bo jest świetnie przygotowana kondycyjnie. Ktoś tu mówi że nie powinno być karnego zgadza się tylko że jakby nie było karnego to oni by ciśli jeszcze bardziej i w końcu strzelili bramkę (patrz od 85 min, gdy ich piłkarze zachowywali się jak W. Smolarek). Dzisiaj padlina, sezon przegrany.
|
Nie rozwalimy to cóż... wiosna przegrana z kretesem.
Wierzę, że nasi najemnicy są w stanie pokazać coś więcej niż dziś.
180 minut takiego spięcia jak na Litex czy Apoel i możemy wygrać półfinał z Ruchem.
Pytanie jak to zrobić i czy jest z czego (zimowe treningi).