Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 25.03.2012, 20:16
Byliśmy o klasę słabsi i należała się nam tak z trójka w plecy mniej więcej.

Nie zmienia to tego, że podyktowanie karnego było skandaliczną decyzją. Czerwień dla Bunozy też kontrowersyjna.

Melikson jest obecnie w tragicznej formie, ewentualnie mu się nie chce. W zasadzie cały ten sezon gramy bez niego. Albo ma kontuzję, albo gra tak że nie ma w tym żadnej wartości dodanej. Po sezonie pewnie go nie będzie. I spokój.

Mamy najgorszą drużynę od czasów pierwszego sezonu w II lidze w latach 90-tych (do tego czasu sięga moja pamięć). Cudem jest to, że na stadion przychodzi jeszcze po 15 tys. kibiców. Mamy jednak trochę wiernych kibiców. Zobaczymy jak długo wystarczy cierpliwości.
:/
Odpowiedz cytując