Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 25.03.2012, 20:16
willow napisał(a):Wyświetl post
Może i nie czynią. Ale równie dobrze potrafią spierd...ć co się da.
A teraz spójrz na nasze miejsce w tabeli i odpowiedz sobie na pytanie, czy wszystkie drużyny przed nami mają lepszych zawodników od nas.
Dzisiaj Ruch pokazał że w ofensywie mają sto razy lepszych .
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując