|
Rozwwalimy Ruch w półfinale? Oni ostatni mecz przegrali w listopadzie, w każdym z rozegranych meczów od tego czasu byli lepsi (czasem sędzia ich przekręcił na Śląsku czy sami się przekręcili na Podbeskidziu) to jest obecnie najlepsza drużyna w Polsce bo jest świetnie przygotowana kondycyjnie. Ktoś tu mówi że nie powinno być karnego zgadza się tylko że jakby nie było karnego to oni by ciśli jeszcze bardziej i w końcu strzelili bramkę (patrz od 85 min, gdy ich piłkarze zachowywali się jak W. Smolarek). Dzisiaj padlina, sezon przegrany.
|