Drozd napisał(a):

No chyba sobie jaja robisz. Efekt przygotowań Moskala był widoczny w pierwszym meczu z Liege. Lubisz biegać bez sensu? Dokładnie tak jak Probierz przy linii, zarówno po obecnej jej stronie jak i po wcześniejszej. Zawodnik kiedy nie widzi sensu w bieganiu to nie biega i nie jest to kwestia kondycji.
|
A ty sobie co robisz? Chodzi o całą rundę a nie jeden mecz!
Przygotowanie na całą rundę, na kilkanaście meczy żeby powalczyć o MP lub chociaż puchary a nie na jakiś 1 meczyk w pucharach! Gdybyśmy chociaż awansowali... To jest przygotowanie do sezonu (rundy) a nie na 1 mecz! Niezłe jaja - podajesz przykład 1 meczu a o innych zapominasz, ale to Korona nas zabiegała w Krakowie a i Zagłębie nie wyglądało gorzej niż My.