|
Kaziu 15pkt w 10 meczach,
Probierz 11pkt w 6 meczach.
dużej różnicy nie widze, a co niektórzy mówią że Probierz lepiej niż Kaziu.
jeszcze dla porównania: Kaziu grał m.in. z Odense, Twente, 2x Standard, Śląsk (lider wówczas), Polonia.
Probierz: 3x Lech (grający totalną padake), Lechia, Bełchatów i Ruch - jako jedyny lepszy zespół.
i naprawdę uważacie, że Probierz póki co się lepiej prezentuje? i tutaj mówię tylko o statystykach. bo patrząc na grę, to nikt mnie nie przekona, że teraz wygląda lepiej, niż za Kazia.. a to tylko potwierdza, że wcale lepiej teraz nie jest, niestety.. DZIDA I DO PRZODU!
|