Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#771
Stary 25.03.2012, 19:57
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie wątpię. W końcu uniknęliście walkoweru z Gryfem to przepychanie dalej trwa. I co wam zrobią. Wszak Legia to medialny kolos ITI i każdego zaszczekamy
Uniknelismy walkoweru (?) bo go nie bylo i kazdy rozgarniety, znajacy przepisy nie mial co do tego watpliwosci.

Co do losowania juz nic nie pisze bo kazdy ma prawo miec swoje zdanie. Dla mnie to kpina ze na stadionie uczestnika odbywa sie losowanie...


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując