Ogryzek napisał(a):

Nie wątpię. W końcu uniknęliście walkoweru z Gryfem to przepychanie dalej trwa. I co wam zrobią. Wszak Legia to medialny kolos ITI i każdego zaszczekamy
|
Uniknelismy walkoweru (?) bo go nie bylo i kazdy rozgarniety, znajacy przepisy nie mial co do tego watpliwosci.
Co do losowania juz nic nie pisze bo kazdy ma prawo miec swoje zdanie. Dla mnie to kpina ze na stadionie uczestnika odbywa sie losowanie...