danpe_ napisał(a):

A co ze mną? Mam karnet i w przeciwieństwie do kurtki czy butów nie mogę go oddać w ramach rękojmi, przecież ten towar który otrzymałem nie jest zgodny z umową 
Jedyny sposób na pokazanie włodarzom Wisły co myślimy o takim obrocie rzeczy to olanie meczy do końca sezonu.
Ale zaraz znajdzie się banda fanatycznych pryszczatych 15 latków (ambitnie obrażających na koszu kobiety z druzyny ŁKS) chcących mnie ukamienować i pomysł nie przejdzie.
|
Jak pewnego razu te pietnastoletnie szczyle "olały" doping(nie mówie że mecz

), to pewni tzw. "starzy" kibice z pewnego sektora prawie co ich nie ukamienowali
Ja mam propozycje jednak jak najwiekszego stawiennictwa się w piątek i pokazania KTO to jest Wisła, a nie sprowadzania kibica do roli konsumenta produktu Wisły Kraków S.A.
Jako dwudziestokilkuletni pryszczaty fanatyk nie będę cie ukamieniowywał, ale raczej będe piętnował twoją postawę
P.s uwielbiam takie prowokacje

potem takie piszą, że "my" pryszczaci z C robimy podziały

i że nie wolno nikomu nic powiedzieć, bo "oni też są potrzebni"
