Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.03.2012, 19:49
Lukas10 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, Probierz niedawno zacząl pracować w Wiśle. Póki co zbiera owoce po swoich poprzednikach. Dajcie mu czas. Takie cos nie przychodzi odrazu . Wiekszy problem widze tu w zawodnikach niz w trenerze. Z kiepskiej mąki nie bedzie dobrego chleba. !

Kolejny raz powtarzam bo się zaczyna robić propaganda na tym forum.

Czy mam szukać jakie było pierd....olenie o Moskalu Że ma super piłkarzy tylko nie ma doświadczenia trenerskiego i inne tego typu pierdoły?

Czemu nagle teraz piłkarze są źli tylko Probierz zaje....bisty?
Nic się nie zmieniło.


W mojej opinii sposób pozbycia się Kazka to jedno z większych chamstw jakie się na Wiśle pojawiły. A teraz jeszcze przysypujemy go ziemią pisząc że piłkarze są do dupy.


Trzeba było tak pisać jak przegrał mecz a nie jak go wywalili z klubu jak najemnika.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując