Lukas10 napisał(a):

|
Ludzie, Probierz niedawno zacząl pracować w Wiśle. Póki co zbiera owoce po swoich poprzednikach. Dajcie mu czas. Takie cos nie przychodzi odrazu . Wiekszy problem widze tu w zawodnikach niz w trenerze. Z kiepskiej mąki nie bedzie dobrego chleba. !
|
Kolejny raz powtarzam bo się zaczyna robić propaganda na tym forum.
Czy mam szukać jakie było pierd....olenie o Moskalu

Że ma super piłkarzy tylko nie ma doświadczenia trenerskiego i inne tego typu pierdoły?
Czemu nagle teraz piłkarze są źli tylko Probierz zaje....bisty?
Nic się nie zmieniło.
W mojej opinii sposób pozbycia się Kazka to jedno z większych chamstw jakie się na Wiśle pojawiły. A teraz jeszcze przysypujemy go ziemią pisząc że piłkarze są do dupy.
Trzeba było tak pisać jak przegrał mecz a nie jak go wywalili z klubu jak najemnika.