Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 25.03.2012, 19:48
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Z Bełchatowem gramy asekuracyjnie z jednym napastnikiem i z defensywnymi pomocnikami w środku pola, a na Ruch wychodzimy dwoma napastnikami i 3 ofensywnymi pomocnikami (Nunez, Melikson, Kirm). Niestety, ja tego nie pojmuję... Wszyscy w naszej lidze wiedzą jak Ruch znakomicie gra z kontry i jak szybko przemieszcza się pod bramkę rywali. Wystarczyło wygrać walkę w śroku pola (Ruch grał emerytem Malinowskim i drewnianym Straką).
Puściliśmy im ligę w zamian za PP.
Odpowiedz cytując