Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#767
Stary 25.03.2012, 19:48
A nie mowiłem - USTAWIONE od poczatku, od poczatku Legia miala miec łatwiejszego przeciwnika. To jest KPINA - nikt Nam nie powie, ze tak nie jest bo przeciez mowimy o tym juz dobry tydzien a dzisiaj tylko sie to potwierdzilo. Zeby tak przez to wszystko Legia nie zdobyla ani pucharu polski ani mistrzostwa. Wierze, ze jeszcze jest jakas sprawiedliwosc na tym swiecie
Odpowiedz cytując