|
Liga już co najmniej na 90% przegrana (tzn. podium, o MP nawet nie wspominam).
Już można spokojnie wpuszczać Szewczyka, Stanka i kogokolwiek kto daje cień nadziei na przyszłość.
Obyśmy jakimś cudem osiągnęli sukces w PP bo może być cienko.
@mitmichael
Jak to udowodnisz? Może mieli po prostu szczęście w losowaniu?
Trzeba rozwalić Ruch w półfinale i... może to wystarczy.
Ostatnio edytowane przez arti : 25.03.2012 o godz. 19:51.
|