|
W zaistniałej sytuacji dobrze że przegraliśmy dzisiejszy mecz i nie mieliśmy w nim wiele do powiedzenia. Teraz przynajmniej Probierz powinien zadbac o to żeby na dwumecz w PP nastawienie i zaangażowanie naszych gwiazd było nieco inne.
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|