Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#765
Stary 25.03.2012, 19:45
W zaistniałej sytuacji dobrze że przegraliśmy dzisiejszy mecz i nie mieliśmy w nim wiele do powiedzenia. Teraz przynajmniej Probierz powinien zadbac o to żeby na dwumecz w PP nastawienie i zaangażowanie naszych gwiazd było nieco inne.
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując