Ogryzek napisał(a):

Jeśli już bawisz się w "obiektywizm" to zauważ że braki kondycyjne to nie zasługa Probierza ale przygotowań zimowych Moskala.
Zaangażowanie nie jest kwestią narodowości tylko polityki kadrowej Stana, Basałaja, Cupiała (wypożyczenia) - jak sam piszesz - większość piłkarzy już jest myślami w innym klubie. No bo po co im niepotrzebna kontuzja? Tylko problemy z wywalczeniem miejsca w składzie w starym/nowym klubie.
|
Nie obciążam Probierza za braki kondycyjne, choć np. mogło się zdarzyć, że ich zajeżdził w trakcie tygodnia.
Ani za polityke kadrową. Ta część wypowiedzi nie odnosiła się do Probierza. Do niego mam inne zastrzeżenia. Zmiana stylu gry "na dzidę" gdy nie mamy do tego odpowiednich zawodników i błędy dzisiejsze.
Co do polityki kadrowej to pełna zgoda. Widzę to dokładnie tak samo.