willow napisał(a):

Już wyjaśniam.
Kopiemy do przodu i może coś ktoś strzeli.
Klasyka "Probierzowych" drużyn.
Piłkarze piłkarzami, ale my potrzebujemy dobrego trenera. Nie Maaskanto-Moskalo-Probierzy. Naprawdę dobrego trenera.
|
Ktoś cie wprowadził w błąd. Wodę w wino potrafił zmienić tylko Jezus, trenerzy nie czynią cudów. Wracaj wiec do rzeczywistości, zamiast zajmować się metafizyką

.