TOMEK 11 napisał(a):

|
wpadnięcia w gówno nie czyści się kąpielą z gówna
|
Większość to przeciętniacy (podobnie zresztą jak nasza kadra) ale braćmi Mak bym nie pogardził. Sam Kosowski wypowiada się o nich w samych superlatywach, odpowiednio prowadzeni powinni zajść wysoko.