Gwiaździsty napisał(a):

|
Ciekawa teoria. Bycie Polakiem zwiększa niby zaangażowanie ? Zapomniano już terminu "skóra, fura i komóra" + gel na łeb lokalnych wiejskich gwiazdorów ?.
|
Myślę że z racji tego że u nas Polaków prawie nie ma w składzie - jest to trudne do zweryfikowania. Można napisać za to że ten zaciąg najemników (lub jak kto woli szrotu) jest w większości słaby. Większość naszych piłkarzy (abstrahując od narodowości) też zaangażowaniem nie grzeszy. A że są prawie sami cudzoziemcy (bez Polaków których tak nie lubisz) to zawsze pojawią się takie teorie jak kolegi xpl.
A co do remisu. Zgoda 1 punkt i dalej 5 punktów starty do Chorzowa jest lepszy niż 8 punktów straty.