xpl napisał(a):

|
Dlatego też obecność polskich piłkarzy jest wręcz konieczna dla zwiększenia zaangażowania.
|
Ciekawa teoria. Bycie Polakiem zwiększa niby zaangażowanie ? Zapomniano już terminu "skóra, fura i komóra" + gel na łeb lokalnych wiejskich gwiazdorów ?.