Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 25.03.2012, 19:05
Z niedowierzaniem patrzyłem na to jak piłkarz który jeszcze nie tak dawno potrafił iść na pressing na pełnym gazie dzisiaj wykonuję pressing truchtem, mowa o Meliksonie. Brakuję tej drużynie charakteru i ambicji co widać goły okiem. Dlatego z otwartymi rękoma przyjąłbym takich piłkarzy jak Głowacki, machający łapami Brożek czy nawet Pazdan który kibicuję Wiśle i chociażby wczoraj było widać, że dla Pazdana mecz z parachami to coś co wyzwoliło w nim dodatkową motywację. Moja optyka na temat zagranicznych piłkarz zmieniła się patrząc na to co wyprawiają pod względem wolicjonalnym.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.03.2012 o godz. 19:07.
Odpowiedz cytując