Wyświetl pojedynczy post
xpl
Junior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 25.03.2012, 19:00
W tej sytuacji nawet trenerzy za miliony euro nic nie pomogą. Spójrzcie jak wyglądają podstawy zawodników nie tylko Wisły ale i całej T-ME. Piłka przy przyjęciu odskakuje na 10 metrów. Podania przy kontrze albo na zapalenie płuc albo całkowicie do tyłu. O przerzutach to nawet nie ma co wspominać. Wieczna siatkówka i kto pierwszy popełni błąd. Do tego dochodzi brak pomysłu na akcję i fatalne poruszanie się bez piłki... Do Wisły z założenia powinni przychodzić zawodnicy, którzy będą instruowani taktycznie, a nie żeby ich uczyć od początku gry w piłkę. Od tego to są niższe ligi i szkółki piłkarskie. Nasi piłkarze wyglądają jak zbieranina obcokrajowców w fabrykach w Wielkiej Brytanii - odbębnić dniówkę i fajrant. Dlatego też obecność polskich piłkarzy jest wręcz konieczna dla zwiększenia zaangażowania. Probierz wydaje się być kumatym człowiekiem i wie że z "gówna bicza nie ukręcisz". Nie pozostaje nam nic innego jak modlić się o PP i dobrą końcówkę, a potem zweryfikować skład poszukać dobrych polaków w niższych ligach jak w ekstraklasie za drodzy i przepracować ciężko okres przygotowawczy do nowego sezonu. Mam nadzieję że właściciel nie zapomniał o tym że aby firma przynosiła zyski trzeba coś w nią zainwestować...
Odpowiedz cytując