Michacho napisał(a):

nie zdziwiłbym się gdyby po następnej kolejce Niebiescy objęli by prowadzenie
|
A ja bym sie mega zdziwił bo nie maja na to zadnych szans.
- Maja gorszy bilans bramek od Legii(Ruch +13, Legia +24) [no chyba ze wygraja z Widzewem 7:0 a my przegramy 0:5 )
- Gorszy bilans bezposrednich meczów.
