Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19719
Stary 25.03.2012, 18:51
Michacho napisał(a):Wyświetl post
nie zdziwiłbym się gdyby po następnej kolejce Niebiescy objęli by prowadzenie
A ja bym sie mega zdziwił bo nie maja na to zadnych szans.
  • Maja gorszy bilans bramek od Legii(Ruch +13, Legia +24) [no chyba ze wygraja z Widzewem 7:0 a my przegramy 0:5 )
  • Gorszy bilans bezposrednich meczów.


Odpowiedz cytując