Gwiaździsty napisał(a):

|
Ale to nie łyżwiarstwo figurowe tylko piłka nożna gdzie liczy się to co w sieci a nie wygląd artystyczny. Często słabszy zespół wywozi 3 pkt. Sieć Ruchowi załatwił oszust PZPN-wski Marciniak.
|
Myślę że przesadzasz.
Popatrz na to tak.
Remis dla nas też byłby porażką. A czy Wisła miała w meczu chociaż jedną sytuację żeby wygrać? Nawet gdyby sędzia nie modził, to Ruch przynajmniej by zremisował. Z tyłu graliśmy kabaret. Ale z przodu już NIC nie graliśmy. Remis dla nas to jak porażka. Nikt nas nie musiał przekręcać - sami się przekręciliśmy padaką na boisku.