Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.03.2012, 18:45
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A czy to istotne moglismy przegrac i z 5-0 wiec to juz nie ma najmniejszego znaceznia.
Mielismy cala pierwsza polowe zeby sie wykazac jak i caly mecz zeby oddac chociaz 2 celny strzal w meczu.Tak samo jak mielismy czas w 13 innych meczach na strzelanie bramek a ktorych nie wygralismy...
Ale to nie łyżwiarstwo figurowe tylko piłka nożna gdzie liczy się to co w sieci a nie wygląd artystyczny. Często słabszy zespół wywozi 3 pkt. Sieć Ruchowi załatwił oszust PZPN-wski Marciniak.
Odpowiedz cytując