Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19718
Stary 25.03.2012, 18:44
Śląsk można wykreslić z wyścigu o MP. Są za słabi. Nas oczywiście też, ale to już od dawna. Zostaje Legia, Ruch, Korona i Polonia. Patrząc na formę w obecnej chwili, szału nie robi żadna z tych drużyn, ale jesli miałbym je uszeregować to wygląda tak (oczywiście moim skromnym zdaniem): Ruch, Polonia, Legia, Korona
Ostatnio edytowane przez tofik : 25.03.2012 o godz. 18:47.
..
Odpowiedz cytując