|
Generalnie, można mieć sędziemu do zarzucenia, że gwizdnął tego karnego ale... 2 czerwone kartki, ogólna padaka prezentowana przez naszych kopaczy i broniący dzisiaj wszystko Pareiko to obraz absolutnej nędzy i rozpaczy. Te dwa czerwa mówią wszystko, zwłaszcza, że i Chavez mógł, a nawet powinien wylecieć... Napadziory Ruchu robiły z nami co chciały...
Cel już do końca sezonu powinien być jeden - wygrać Puchar Polski. Dzisiaj straciłem nadzieję na miejsce na podium w ligowej tabeli - rywale uciekli na bardzo dużą odległość, do Legii tracimy 11 punktów, do Śląska 9, Ruchu 8 (a właściwie to 9 bo w dwumeczu jesteśmy gorsi), co więcej jutro Polonia gra z Koroną w zasadzie mecz na szczycie i któraś z tych drużyn może doskoczyć do 'wielkiej czwórki' tego sezonu. Mecz Legia-Ruch w świąteczną sobotę może być meczem o Mistrzostwo.
Mam nadzieję, że tytuł powędruje do Wrocławia albo Chorzowa.
|