|
karny dla mnie z dupy ,ale z gry zasluzone zwyciestwo ruchu,przewyzszali nas w kazdym prawie elemencie gry,szkoda palcow na klawiature bo to byla po prostu zenada,nie wypowiadałem sie nic dotychczas o trenerze ,ale dzisiejsze ustawienie i zmiany mistrzostwo swiata ,wrocila dzida i udo sie albo nie udo,Kazek tesknie za toba i na plus tylko Sergiej .
|