Krotochwila napisał(a):

Czy ktoś mi może wytłumaczyć jaki był pomysł taktyczny na ten mecz?
Bo zakładam, że musiał być.
|
Pomysł może i był, ale sam pomysł nie wystarczy, musi miec go kto zrealizować.
Gdy widziałem jak na pełnej szybkości Piech czy Jankowski ogrywali naszą międzynarodówkę w obronie to 1-0 to najniższy wymiar kary. Nasze przepłacone szroty z całego świata wyglądały jakby im ktoś prąd odłączył. Ledwo biegali! Kazdy pojedynek fizyczny wygrywało chorzowskie drewno jak Piech. Nawet Chaveza przestawiał!
Gdyby nie Pareiko byłoby 5-0.... jedyny na poziomie nasz piłkarz w tym meczu.
Albo inaczej - gdyby napastnicy Ruchu mieli lepiej ustawione celowniki. Na szczęście nie mieli.