bellic88 napisał(a):

|
Na jakiej zasadzie ewidentny? Bo przewrócił się aktorsko ledwo dotykając uda Wilka?
|
A czy to istotne moglismy przegrac i z 5-0 wiec to juz nie ma najmniejszego znaceznia.
Mielismy cala pierwsza polowe zeby sie wykazac jak i caly mecz zeby oddac chociaz 2 celny strzal w meczu.Tak samo jak mielismy czas w 13 innych meczach na strzelanie bramek a ktorych nie wygralismy...