Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12683
Stary 25.03.2012, 18:32
KMZ napisał(a):Wyświetl post
wiśnia bo prawda jest taka , że musimy cały ten szrot sprowadzony przez Valcxa i Basałaja , wypier**** na zbity ryj...

Oni się nie nadaja , taka prawda ...

ściągnać młodych perspektywicznych polaków ... nie mówie o głośnych nazwiskach typu Piech czy Kupisz...

weźmy nawet z 1 ligi byle walczyli ,albo swoich młodzików !!

prawda jest taka, że w tej drużynie na wynikach zależy tylko Wilkowi , Małemu i Pareice ... na dzień dzisiejszy..!
Piech ma bodajże 27 lat więc młody nie jest. Teraz trzeba będzie jakoś zrównoważyć skład, kilku poleci kilku zostanie. Być może Bednarz podczas urlopu coś wyłowi ^^
Odpowiedz cytując