KMZ napisał(a):

wiśnia bo prawda jest taka , że musimy cały ten szrot sprowadzony przez Valcxa i Basałaja , wypier**** na zbity ryj...
Oni się nie nadaja , taka prawda ...
ściągnać młodych perspektywicznych polaków ... nie mówie o głośnych nazwiskach typu Piech czy Kupisz...
weźmy nawet z 1 ligi byle walczyli ,albo swoich młodzików !!
prawda jest taka, że w tej drużynie na wynikach zależy tylko Wilkowi , Małemu i Pareice ... na dzień dzisiejszy..!
|
Piech ma bodajże 27 lat więc młody nie jest. Teraz trzeba będzie jakoś zrównoważyć skład, kilku poleci kilku zostanie. Być może Bednarz podczas urlopu coś wyłowi ^^