wiśnia napisał(a):

Najlepszy Pareiko, kontrakt mu sie konczy, ale Bednarz ma czas.... nie wiem na co przeciez kazdy wie ze lepszego bramkarza nie sprowadzi.
Druga sprawa jak to jest, Ruch ma 4 napastników,my 2 do tego Biton nie nasz....
|
Ściągnie Pawełka bo mu się kontrakt kończy

tfu oby nie