Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12682
Stary 25.03.2012, 18:32
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Najlepszy Pareiko, kontrakt mu sie konczy, ale Bednarz ma czas.... nie wiem na co przeciez kazdy wie ze lepszego bramkarza nie sprowadzi.
Druga sprawa jak to jest, Ruch ma 4 napastników,my 2 do tego Biton nie nasz....
Ściągnie Pawełka bo mu się kontrakt kończy tfu oby nie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując