63.5 Kg napisał(a):

|
Karny ewidentny tak samo.
|
Nie, karny nie był ewidentny. Więcej - był podyktowany niesłusznie. Wilk zdążył zająć lepszą pozycję, nie atakował Zieńczuka. Zastawiał piłkę. To w przepisach gry w piłkę nożną nie jest zabronione.
Wyobraź sobie,że do takiego "starcia" dochodzi gdzieś w środku pola.
To, że sytuacja miała miejsce w polu karnym niczego nie zmienia, faulu tam nie było.
Wszystkie kartki za to słuszne, Diaz mógł pożegnać się z boiskiem już wcześniej.