Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 25.03.2012, 18:29
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
To, że wymieniłeś jednym tchem Pareikę i Małeckiego jako godnych pochwały świadczy o twojej hipokryzji. Chwalisz za ambicję Małeckiego? A Wilk, Bunoza, Diaz nie zostawili na boisku serducha? Brakło umiejętności ale Małecki też nie pokazał nawet ułamka tych mizernych, które ma.

Sam daruj sobie takie głodne kawałki nie ja tutaj jestem prowokatorem.

btw. tym gówniarzem to mnie skomplementowałeś aż się uśmiechnąłem choć samopoczucie mam beznadziejne, bo Ruch pokazał gdzie jesteśmy obecnie.
A właśnie Małecki chciał coś zrobić, ale z nim teraz jak po kontuzji, weź nie graj w piłkę przez ponad miesiąc. Wilk może i walczył, to fakt, Bunoza też, ale Diazowi zbyt bardzo się nie chciało...

PS. Pomyślałem sobie, że fajny był by powrót Zieńczuka do Wisły.
Odpowiedz cytując