TymonPRO napisał(a):

|
Daruj sobie gówniarzu takie teksty,Małecki zrobił przez te parę minut więcej niż jego koledzy z pomocy przez cały mecz,nie wiem jak Kirm może grać w 1 składzie takiego klubu
|
To, że wymieniłeś jednym tchem Pareikę i Małeckiego jako godnych pochwały świadczy o twojej hipokryzji. Chwalisz za ambicję Małeckiego? A Wilk, Bunoza, Diaz nie zostawili na boisku serducha? Brakło umiejętności ale Małecki też nie pokazał nawet ułamka tych mizernych, które ma.
Sam daruj sobie takie głodne kawałki nie ja tutaj jestem prowokatorem.
btw. tym gówniarzem to mnie skomplementowałeś aż się uśmiechnąłem choć samopoczucie mam beznadziejne, bo Ruch pokazał gdzie jesteśmy obecnie.