Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19715
Stary 25.03.2012, 18:21
szprotson napisał(a):Wyświetl post
to będzie powtórka z sezonu 06/07 dla Wisły.

Jednosezonowy i rozsprzedany Mistrz Ruch Chorzów, na 4 druzyna z dupy : Korona Kielce, Wisła na 8 (wtedy mielismy 46 punktów !!, póki co mamy 33 i zostały : Legia(d),Jaga,ŁKS(d),Podbeskidzie,Cracovia(d),Górn ik,Śląsk(d).)

Jak Ruch wygra wszystko co ma wygrać to moze być grubo bo grają : na Widzewie,na Legii,z Górnikiem,na Polonii,z ŁKS,na Cracovii i z Lechią.
W tej lidze moze sie wydarzyć wszystko i taki scenariusz moze sie sprawdzic, szczególnie ze Ruch juz rok temu u nas grał bardzo fajną piłke. Jestem w szoku ze kondycyjnie niezle wygladaja, i w ogole ten ich szybki atak moze siać duze spustoszenie.W ogole Ruch, druzyna na papierze na srodek tabeli maks a taaaaak grają :O
Oby ten sponsor nie podpisał umowy na nowy rok, niech wygrają lige sprzedadzą potem trzon oddadzą długi i wrócą na środek tabeli....a Wisła po przebudowie wróci na odpowiednie tory, tylko najpierw trzeba wy.......ic na zbity pysk kilku chłopów. najlepiej już dziś, zeby po wygranym jakims meczu nie wmawiac sobie że dany piłkarz naprawde jest piłkarzem. Ruch-Pareiko 1:6

Dzisiejszy mecz w naszym wykonaniu to była masakracja Wilk najslabszy mecz w Wiśle.
Jeśli Ruch w tym roku zdobędzie mistrza, to ich nowy sponsor zostanie z nimi na dłużej - tak przynajmniej było to komunikowane.

A propos mistrza - jak widać w tym roku, tak jak w poprzednim - walka o tytuł wygląda jak wyścig ślimaków. I chyba trzeba się przyzwyczaić, że tak już będzie w najbliższych latach, dopóki nie wyłoni się znowu jakiś dominator (ale na to się nie zanosi).
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując