Wyświetl pojedynczy post
ermik
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 25.03.2012, 18:21
Nie mogę zrozumieć gry Wisły Kraków, a szczególnie gry formacji obronnej. Dlaczego oni nie grają linią, nie wychodzą do przodu tylko zawsze jakiś matoł zostaje w tyle. W rezultacie nastawiamy sie na szybkie kontry i sytuacje dwóch na jednego. Marzy mi się linia obrony z Głowackim, Cleberem- jak oni fajnie trzymali linię.
Odpowiedz cytując