Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12680
Stary 25.03.2012, 18:19
Najlepszy Pareiko, kontrakt mu sie konczy, ale Bednarz ma czas.... nie wiem na co przeciez kazdy wie ze lepszego bramkarza nie sprowadzi.
Druga sprawa jak to jest, Ruch ma 4 napastników,my 2 do tego Biton nie nasz....
Odpowiedz cytując