Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 25.03.2012, 18:17
Hell napisał(a):Wyświetl post
Niestety gra naszych zawodników była ... do .. d ... marnizna na całej linii .....niestety grajki z zagranicy nie dają rady ... przeca to poziom 4 ligi ... postawmy na młodych Polaków .... tylko Pareiko zagrał tak jak trzeba ... i nie ma się co złościć na sędziego ..... Ku...a jesteśmy cieniasy i tyle .... polityka zagranicznych graczy niestety odpada ... owszem można 2 -3 zatrudnić ... ale wydaje mi się że w Krakowie jest dużo uzdolnionej młodzieży ....... Postawmy na młodzież .....

Dokładnie wydaje ci się Skąd masz taką pewność że nasza młodzież taka dobra?Patrząc na wyniki w młodej ekstraklasie to nie jest różowo,postawili na Czekaj i co gra tak rewelacyjnie

Wisła ma inny problem,brak jakiegokolwiek pomysłu z budowaniem tej drużyny
To jest zlepek wszystkiego naraz,stoimy w miejscu
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując