Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 25.03.2012, 18:17
Probierz przyszedł po to aby wygrać Puchar Polski.

Osobiście wolę zdobycie Pucharu Polski i 14. miejsce w lidze niż odpadnięcie w półfinale i zajęcie gówno dającej 5 lokaty w tabeli...

Więc Probierza oceniajcie za grę w PP a nie w lidze po liga się skończyła dla Wisły parę kolejek temu.
Odpowiedz cytując