Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12679
Stary 25.03.2012, 18:16
Bo dzisiejszym meczu z tej drużyny widzę na przyszły sezon tylko : Wilka , Pareike i Małeckiego ...

może

Czekaja
Sobola (jak dojdzie do formy)
Melikson ( jak złapie forme)
Genkov (walczak z przodu może sie przydać)

nikogo kur** więcej !

OUT !
Odpowiedz cytując