Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice
Offline
#
12679
25.03.2012, 18:16
Bo dzisiejszym meczu z tej drużyny widzę na przyszły sezon tylko : Wilka , Pareike i Małeckiego ...
może
Czekaja
Sobola (jak dojdzie do formy)
Melikson ( jak złapie forme)
Genkov (walczak z przodu może sie przydać)
nikogo kur** więcej !
OUT !
KMZ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KMZ
Znajdź inne posty napisane przez KMZ