Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19712
Stary 25.03.2012, 18:13
raindog napisał(a):Wyświetl post
Napiszę krótko: Gdzie są teraz pokemony, które chciały zwolnienia Maaskanta? NIE dla robienia z Wisły Polonii Warszawa!!!

RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY - Zwolnienie Maaskanta = odebranie władzy Basałajowi i Staszkowi i stąd takie pokemoniady, jak ta z przywróceniem Małego do składu i naplucie wszystkim zawodnikom w twarz. W sumie wcale się nie dziwię, ze gramy jak gramy. W Wiśle nikt przy zdrowych zmysłach nie uważa, że mamy do czynienia z poważnym zarządzaniem klubem.

Chociaż jestem niepoprawnym optymistą i wierzę, że Cupiał kiedyś zmądrzeje lub co bardziej prawdopodobne, znajdzie się jakiś arabski sponsor. Może napiszemy do Arabii Saudyjskiej list z podaniem?
Co ty tu piszesz za głupoty - człowieku ogarnij się! Odebranie władzy Basałajowi to najlepsze co się mogło stać. Obecne porażki to właśnie efekt jego pracy. Jego, Valcxa, Maaskanta i ich debilnej polityki zrobienia z Wisły domu starości dla zblazowanych emerytów. Im podziękuj za to gdzie teraz się znajdujemy. Cudem będzie awans do pucharów. Cudem ....a! A mamy zgraję przepłaconych gwiazdorów dla, których to powinien być zasrany obowiązek. Mam nadzieję, że Cupiał wy.......i to towarzystwo w lecie i zbudujemy sensowną drużynę jak za czasów Brożków czy Kosowskiego.
Odpowiedz cytując