Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19711
Stary 25.03.2012, 18:13
to będzie powtórka z sezonu 06/07 dla Wisły.

Jednosezonowy i rozsprzedany Mistrz Ruch Chorzów, na 4 druzyna z dupy : Korona Kielce, Wisła na 8 (wtedy mielismy 46 punktów !!, póki co mamy 33 i zostały : Legia(d),Jaga,ŁKS(d),Podbeskidzie,Cracovia(d),Górn ik,Śląsk(d).)

Jak Ruch wygra wszystko co ma wygrać to moze być grubo bo grają : na Widzewie,na Legii,z Górnikiem,na Polonii,z ŁKS,na Cracovii i z Lechią.
W tej lidze moze sie wydarzyć wszystko i taki scenariusz moze sie sprawdzic, szczególnie ze Ruch juz rok temu u nas grał bardzo fajną piłke. Jestem w szoku ze kondycyjnie niezle wygladaja, i w ogole ten ich szybki atak moze siać duze spustoszenie.W ogole Ruch, druzyna na papierze na srodek tabeli maks a taaaaak grają :O
Oby ten sponsor nie podpisał umowy na nowy rok, niech wygrają lige sprzedadzą potem trzon oddadzą długi i wrócą na środek tabeli....a Wisła po przebudowie wróci na odpowiednie tory, tylko najpierw trzeba wy.......ic na zbity pysk kilku chłopów. najlepiej już dziś, zeby po wygranym jakims meczu nie wmawiac sobie że dany piłkarz naprawde jest piłkarzem. Ruch-Pareiko 1:6

Dzisiejszy mecz w naszym wykonaniu to była masakracja Wilk najslabszy mecz w Wiśle.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując