Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 25.03.2012, 18:12
kha1 napisał(a):Wyświetl post
Ale czemu? Wyjaśnij mi to proszę. Ciągle czytam o tym, że Probierz jest Polskim Guardiolą, zupełnie nie wiem czemu. Bo jest łysy? To trener, taki sam jak wszyscy inni polscy specjaliści. Gra wygląda słabo (dzida do przodu i liczymy, że bramka się sama strzeli - ja tak gra w lidze amatorów, ale nie dostaje ze to 300 tys €), punkty uciekają. Pierwszy trener w tym sezonie przynajmniej zbierał jakieś cenne punkty, a drugi grał ładny futbol - teraz widzę dno i to było oczywiste od samego początku.

Przejrzyjcie na oczy, nasza myśl szkoleniowa jest dramatycznie słaba.
Dlaczego?Bo myślałem że już za Moskala było źle ale jednak się pomyliłem
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując