jerry.lii.lewis napisał(a):

Hehe, wygląda, że dla niektórych jakby koszulkę Małeckiego zawiesić na bramce to już zasługi Patryczka rosną - nic nie zrobił. Tyle go było widać co i resztę - jedna z koszulek czerwonych.
|
Spokojnie nie jestem jakimś fanatykiem Małego,to moja subiektywna opinia,jak ci się nie podoba to zachowaj dla siebie