Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 25.03.2012, 18:11
Żenada jak s....ysyn,mieli zachecic dzis ludzi,zeby polecieli w tygodniu po bilety to zamiast tego graja piłkę porownywalną obecnie z pasiakami i Łks.

I jak tu sie dziwic ze bilety sie nie sprzedaja ? Cud,ze te 3 klocki sie sprzedały.

Połowa tych pajaców do wyjebania od kopa w lecie. Albo sypniemy groszem po sezonie ,sprowadzimy wartosciowych zawodnikow i bedziemy grali efektywną i efektowną piłkę, albo bedzie to samo co teraz -bagno,frekwencja na poziomie 14 tysiecy i środek tabeli.


Karny-z kapelusza,czerwona kartka słuszna.Bunoza tez niech sie galerianka nauczy,ze jak jest ostatnim obroncą,moze kogos wypychac ciałem,z bara ale nie ....a mać ręką stale trzymac przez 10 sekund.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując