Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 25.03.2012, 18:10
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Myślałem że za Probierza nie będzie gorzej niż było ale jednak jeszcze gorzej być mogło(...)
Ale czemu? Wyjaśnij mi to proszę. Ciągle czytam o tym, że Probierz jest Polskim Guardiolą, zupełnie nie wiem czemu. Bo jest łysy? To trener, taki sam jak wszyscy inni polscy specjaliści. Gra wygląda słabo (dzida do przodu i liczymy, że bramka się sama strzeli - ja tak gra w lidze amatorów, ale nie dostaje ze to 300 tys €), punkty uciekają. Pierwszy trener w tym sezonie przynajmniej zbierał jakieś cenne punkty, a drugi grał ładny futbol - teraz widzę dno i to było oczywiste od samego początku.

Przejrzyjcie na oczy, nasza myśl szkoleniowa jest dramatycznie słaba.
Odpowiedz cytując