Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 25.03.2012, 18:08
Weszło: Ani jeden zawodnik "Białej Gwiazdy" nie zagrał na poziomie chociażby drugoligowym. Absolutne dno. (...) Oczywiście w poprzedniej notce pominęliśmy bramkarza Pareikę, bo to był jedyny zawodnik Wisły, który dzisiaj uczciwie wykonywał swój zawód. Cała reszta symulowała grę.

Z taką grą niestety Arka nas pojedzie jak Karabach. Nawet jeśli to na nią trafimy.
Odpowiedz cytując