|
Ogladajac ostatnie mecze Wisly i Legii to wiem ze w nastepnej kolejce bedzie spotkanie slepego z kulawym.
Skorza ma jakies dziwne fetysze taktyczne i uwielbienie dla Zyro i Ludojada, ktorzy w ogole nic nie graja. Do tego zmiany z d...
Probierz podobnie, tylko ze Wisla ma w tej chwili "styl"- podanie do tylu lub wzdłuż boiska i dzida cholera wie na kogo.
Ktos ostatnio pisal ze Ruch to klub gdzie kasy nie ma, zawodnicy z Polski i do tego slabi... Coz radze sie zastanowic nad tym glebiej. Zdejmuja skalpy z "bogatych i czolowych" druzyn i maja szanse na MP. Widac kasa nie gra, a wybieganie, dobra mysl trenerska i serce do gry wystarcza na przeplacana gwiazdki, u ktorych liczy sie tylko to co na koncie.
PS: Karnego nie bylo - kartka czerwona sluszna, Diaz powinien wyleciec juz w chwili machania lapami.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|